تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

استقلال 64

  استقلال 64

  ایستاده ازراست:محمدعلی حیدری-رحیم امارنه-محمددیناروند-مسعودسواری-کرم رحیم خانی-احمدخدادادگان

  نشسته ازراست:محمدعلی توحیدی-عبدالحسین خباز-مصطفی دیناروند-سعیدمریدصالح-کریم دیناروند

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  تیم استقلال تهران درآخرین دربی متحمل شکست سنگینی از رقیب دیرینه خود شد وجالب اینکه تیم آبی های شوش نیز در سال 64از رقیب سنتی خودنیزچهار گل دریافت کرد.به این بهانه ودسترسی به عکسی از استقلال 64 مطالبی بعنوان عکس نوشت به رشته تحریر در می آوریم.

   

  استقلال بدون اسطوره

  باوجودبازیکنان قابل احترام وبزرگ در این عکس از نمادهای معروف استقلال شوش همچون غلام وحسین حیدری،میرزایی،امیری،الفتی  کسی حضورندارد.

  استقلال جنتلمن

  حضور احمدخدادادگان،کریم دیناروند،سعیدمریدصالح،محمدعلی توحیدی......بعنوان فوتبالیست های باشخصیت و خوش اخلاق وزنه شخصیتی این تیم را بالا برده ویک تیم جنتلمن را تداعی می کند.

  بازیکنان تاجی استقلال شوش

  یک دهه حفظ آمادگی وروی فرم بودن لازم است تا بازیکنی هم قبل از انقلاب بازیکن تاج باشد وهم در دوران جنگ تحمیلی لباس استقلال را برتن کند که این امر از عهده محمدعلی حیدری و احمدخداداگان برآمده است.

  بازیکنان منتخب شوشی استقلال

  محمدعلی حیدری(حریصی)کریم دیناروند،احمدخدادادگان،مسعود سواری،سعیدمریدصالح،امارنه،کرم رحیم خانی از بازیکنان استقلال 64با سابقه پوشیدن لباس منتخب شوش هستند.

  بازیکنان استقلالی مکتب هما

  هماشوش با موسس ومدیران تاجی شعبه دوم استقلال شوش بود که بازیکنان با استعداد خودرا بعداز پیشرفت بدون هیچ چمداشتی به برادربزرگترخود تقدیم می کرد بازیکنان همایی استقلال 64کریم دیناروند،امارنه،مصطفی دیناروندوعبدالحسین خبازهستند.

  بازیکنان توحیدی استقلال 64

  محمدعلی توحیدی و کرم دیناروند سابقه پوشیدن لباس توحید را داشتند ویا بعدا به این تیم پیوستند.

  بازیکنانی که به جرگه مربیان پیوستند

  محمدعلی حیدری ،کریم دیناروند،محمدعلی توحیدی و سعید مرید صالح کسوت مربیگری را به تن کردند که بجز مریرصالح که نزدیک یک دهه مربیگری کرد بقیه فقط مدت کوتاهی این عرصه را امتحان کردند.

  بازیکنانی با نیم قرن عمر

  گذشت زمان آن قدر سریع اتفاق می افتد که شاید فراموش شود بازیکنان استقلال 64 هرکدام نیم قرن از عمرشان را پشت سر گذاشته اند و مویی سپید کرده اند و دارای عروس وداماد ونوه شده اند و دیگر پدر بزرگ محسوب می شوند.

  وضعیت کنونی بازیکنان

  احمد خدادادگان ،محمدعلی حیدری ،کریم دیناروند،سعید مرید صالح همگی بعداز بازنشستگی به اصفهان وشهرشاهین شهر کوچیده اند.محمد دیناروند به انگلیس مهاجرت کرده و ساکن یکی ازشهرهای  انگلستان است.مسعود سواری ساکن اهوازاست.

  محمدعلی توحیدی هنوز درمغازه باتری سازی خود مشغول بکار است ومصطفی دیناروندمعلم بازنشسته وخباز مغازه دار،امارنه به کشاورزی می پردازد ورحیم خانی رییس یکی ازشعب بانک صادرات است که همگی این پیشکسوتان فوتبالی   درشوش سکونت دارند.

  سخن پایانی: برای تمام بزرگواران استقلال 64 آرزوی سلامت وتندرستی از خداوند آرزومندیم و این موضوع را دوباره باید به فوتبالیست های جوان گوشزد کرد که جوانی و فرصت ها بفرموده امام علی (ع) همچون حرکت ابرها سریع می گذرد وباید قدر این سرمایه خدادادی را بدانند.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : استقلال ,بازیکنان ,محمدعلی ,توحیدی ,حیدری ,دیناروند ,محمدعلی حیدری ,محمدعلی توحیدی ,حیدری ،کریم ,مرید صالح ,پوشیدن لباس ,
  استقلال 64

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر